Алгебраїчний батл: протистояння в природі, протистояння на мех-маті!

23 березня 2018 року на механіко-математичному факультеті КНУ імені Тараса Шевченка відбувся “Алгебраїчний батл” між командами студентів першого курсу факультету:
командою “А” групи “Комп’ютерна математика” та командою “Нелінійні” групи “Статистика” . Студенти-магістри кафедри алгебри та математичної логіки підготували завдання для першокурсників. Старшокурсники показали, що вони можуть запропонувати класні завдання, а першокурсники довели, що вони вміють чудово їх вирішувати! Перемогла команда “А” групи “Комп’ютерна математика”. Команда “Нелінійні” відстала лише на декілька балів, проте запам’яталася яскравою презентацією команди. Призи та заохочення від кафедри алгебри та математичної логіки отримали всі: і команда-переможець, і команда-учасник, і найактивніші студенти з груп підтримок.
Дякуємо магістрам Валерії Дихненко, Дарині Яремчук та Івану Дем’янюку за чудове свято!
Ми вкотре переконалися, мех-мат – це круто!
Відео-представлення команди “Нелінійні” у протистоянні команд студентів першого курсу механіко-математичного факультету в “Алгебраїчному батлі”