Механіко-математичний факультет розкриває свої таланти

Механіко-математичний факультет розкриває свої таланти. Чергова вершина підкорена! Королем КНУ імені Тараса Шевченка 2018 став студент 1 курсу механіко-математичного факультету Заверуха Богдан. Звісно, це була командна робота активу всього факультету. Окрема подяка Федюрко Марині за активну допомогу у підготовці до конкурсу. Вже в котрий раз факультет гідно виступає на різноманітних заходах. Це вказує на злагодженість роботи студентів, а також сильну командну та дружню підтримку. На самому заході були присутні представники усіх курсів та спеціальностей. А на активності нашої групи підтримки не раз наголошували ведучі. Мехмат дійсно пишається своїми студентами! Ще раз вітаємо Богдана з перемогою та бажаємо подальших успіхів!