29 вересня мех-мат взяв участь у Дні відкритих дверей Університету КНУ expo 2018.

В стінах нашого університету сьогодні відбулася найочікуваніша подія для абітурієнтів КНУExpo 2018. Все розпочалося відкриттям у мистецькому салоні ректором КНУ ім. Тараса Шевченка Л.В.Губерським. Механіко-математичний факультет на своїх локаціях радо вітав поки школярів, а в майбутньому можливо наших студентів. На запитання могли дати відповідь як студенти нашого факультету, представники різних курсів та спеціальностей, так і сам декан Городній М. Ф. Також мех-мат запропонував абітурієнтам перевірити власні знання, та спробувати себе в конкурсах. Надіємось всім сподобалося, а нам було приємно і радісно бачити всіх вас!