До уваги студентів! Початок занять у ІІ семестрі на механіко-математичному факультеті для студентів 21 січня 2019 року

Нагадуємо, що початок занять у ІІ семестрі на механіко-математичному факультеті для студентів

ОР Бакалавр

• 1 курсу, освітні програми «математика», «статистика», «комп’ютерна математика», «комп’ютерна механіка», «математика (освіта)»
  • 2 курсу, освітні програми «статистика», «комп’ютерна механіка», «математика (освіта)»
  • 4 курсу, спеціальності «математика», «статистика», «механіка»

ОР Магістр

• 1 року магістратури, освітні програми «математика», «прикладна та теоретична статистика», «актуарна та фінансова математика», «комп’ютерна механіка», «математична економіка та економетрика»
  • 2 року магістратури, освітня програма «математична економіка та економетрика»

21 січня 2019 року.

До уваги студентів!

Нагадуємо, що для студентів

ОР Бакалавр

• 2 курсу освітньої програми «Комп’ютерна математика”
  • 3 курсу освітньої програми «Математика», «Статистика», «Прикладна математика»

З 21 січня починається навчальна практика. Початок занять буде пізніше (детальна інформація в деканаті)

Деканат