Стипендіальна програма німецької економіки для України оголошує набір студентів для проходження практики у Німеччині на 2020рік

Про що це?

Стипендіальна програма існує з 2015 року і пропонує активним і мотивованим студентам унікальну можливість стажування на провідних підприємствах Німеччини, які представляють ключові галузі економіки. Серед них є як відомі світові компанії – лідери у своїй галузі (Bosch, Bombardier, Volkswagen, SAP, PwC, Commerzbank, Metro, Kaufland, Deutsche
Bahn, John Deer, Allianz, Hannover Rück, Roland Berger), так і маловідомі широкому загалу представники малого та середнього бізнесу. До учасників проекту також належать деякі дослідницькі інститути та NGO’s (IAMO, IAK Agrar Consulting, Frauenhofer Institut für Energiewirtschaft, Better Place), що надають місця аспірантам і студентам, які пов’язують своє майбутнє з науковою діяльністю. За цей час більше 150 юнаків та дівчат стали учасниками цього проекту та підвищили свою кваліфікацію. Стажування розпочинається щороку 1 лютого і триває від трьох до п’яти місяців. Програма фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва і розвитку (BMZ) та приймаючими компаніями. Вона впроваджується спільними зусиллями Торгово-промислової палати України (Київ) та Німецького товариства економічного співробітництва (GIZ GmbH).

Детальніше можна ознайомитись тут