Запрошуємо студентів Київського національного університету імені Тараса Шевченка на презентацію програми міжнародних обмінів Mitacs Globalink Research Internship.

Презентація відбудеться 5 вересня о 15:00. Місце проведення: кабінет 204 (ліворуч від головного входу)
Програма Mitacs Globalink Research Internship – це міжнародна ініціатива для іноземних студентів з Австралії, Бразилії, Китаю, Франції, Індії, Німеччини, Мексики, Саудівської Аравії, Тунісу та України для дослідницького стажування в Канаді. З травня по вересень кожного року, учасники, що пройшли відбір, беруть участь в 12-тижневому дослідницькому стажуванні під керівництвом канадських викладачів університетів з наукових дисциплін. Щиро вдячні Вам за поширення цієї інформації серед студентів факультетів та інститутів та чекаємо на зустріч у четвер!

З найкращими побажаннями,
Відділ академічної мобільності