Перший он-лайн випуск – випуск 2020: вручення дипломів магістрам

Вітаємо випускників механіко-математичного факультету з успішним закінченням навчання!

Друга половина навчального року була непростим випробуванням, особливо для Вас. Але, незважаючи на це, Ви адаптувались до нових обставин і змогли подолати і ці перешкоди. Бажаємо і надалі так впевнено йти до мети, відкривати себе для нових досягнень і водночас відкриватись для всього цікавого і нового.

Сьогодні, хоч і поки дистанційно, Ви отримали документ, який відчиняє перед Вами широкі можливості для самореалізації. Адже, мех-мат – це круто!

Першу в історії факультету процедуру он-лайн-вручення дипломів збережено для хроніки. За деталями, привітаннями, відгуками можна спостерігати за посиланнями:

Якщо не потримати в руках, то хоча б побачити свій диплом! Дистанційне вручення дипломів на механіко-математичному…

Опубліковано Механіко-математичний факультет КНУ ім. Тараса Шевченка Субота, 30 травня 2020 р.