Наукова подорож не виходячи з дому

На запрошення Лондонського математичного товариства та відомих британських університетів, завідувачка кафедри теорії ймовірностей, статистики та актуарної математики професорка Мішура Юлія Степанівна здійснила віртуальну поїздку до Великої Британії.

Через платформу Zoom з 15 по 19 червня вона порчитала у Лондонському Університеті Брунеля курс з десяти лекцій на тему «Дробовий аналіз та стохастичний дробовий аналіз, із застосуваннями» (Fractional Calculus and Fractional Stochastic Calculus, with Applications), для викладачів і аспірантів. Були присутні слухачі з Англії, Італії, Франції  та  України, всього 50 осіб.  Курс супроводжувався лекціями відомих спеціалістів зі вказаного напрямку – Е. Скаласа, М. Леоненка, В. Колокольцова, Й. Лорінчі, О. Богуславської. Слухачі висловили задоволення глибоким змістом лекцій і цікавою подачею матеріалу курсу. Практикум до курсу підготував і провів доктор фізико-математичних наук, заступник декана механіко-математичного факультету з наукової роботи Ральченко Костянтин Володимирович. Сайт лекційного курсу https://www.lms2020.boguslavsky.net/

Варто зауважити, що на початку червня через платформу Zoom відбулася наукова доповідь проф. Ю. С. Мішури  «Функціональні граничні теореми для фінансових ринків з довгостроковою залежністю»  (Functional limit theorems for  financial markets with long-range dependence) в Університеті Ліверпуля.

Прес центр