Перемога наших студентів на Міжнародних математичних змаганнях

З 25 по 30 липня проходили 27 міжнародні математичні змагання для студентів університетів. Цього року, у зв’язку з пандемією, студенти змагалися в онлайн-режимі. Студенти Київського національного університету імені Тараса Шевченка здобули високі результати.

Студентка 4 курсу механіко-математичного факультету Олександра Козачок виступила блискуче, здобувши гран-прі змагань.

Студент 3 курсу механіко-математичного факультету Георгій Іванчик здобув диплом 1 ступеня.

Дипломи 2 ступеня здобули студенти факультету кібернетики та комп’ютерних наук Вадим Коваль, Олесь Голембовський, Костянтин Луценко (2 курс), Денис Чергикало (4 курс) та студент механіко-математичного факультету Максим Пушкар (2 курс).

Дипломи 3 ступеня отримали студенти механіко-математичного факультету Владислав Шашков, Євгеній Азаров (2 курс), Павло Глуховський (3 курс) та Олександр Харченко (4 курс), почесну відзнаку отримала студентка механіко-математичного факультету Карина Нечипорук (2 курс).

Керівники команди: професор механіко-математичного факультету, доктор фіз.-мат. наук Георгій Шевченко, аспіранти механіко-математичного факультету Оксана Чернова та Микита Щеглов, студент факультету кібернетики та комп’ютерних наук Нікіта Скибицький.