Як подати документи

Ви знайшли себе у списках рекомендованих до зарахування?

Тепер потрібно вчасно подати документи!

Часу не так багато: з 27 серпня до 18:00 31 серпня.

Цього року є три способи це зробити.

Спосіб 1. Класичний та надійний. Особисто подати документи у відбіркову комісію.

Відбіркова комісія механіко-математичного факультету розташована за адресою пр. Академіка Глушкова, 4Е, корпус механіко-математичного факультету, к. 20 https://goo.gl/maps/Mw1MpYfFVxvZ7uii7

 

Спосіб 2. Вінтажний та неспішний. Надіслати звичайною поштою.

Можна відправити на адресу вул. Володимирська, 64/13, 01601, місто Київ, Україна. На конверті обов’язково вкажіть факультет, на який вступаєте!

Можна зв’язатися з відбірковою комісією та домовитися про відправлення документів «Новою поштою». Вам підкажуть, на чиє ім’я оформити лист.

Відправлення обов’язково має містити опис документів! Пакет документів має бути відправленим до 18:00 31 серпня. Дата та час визначається за поштовим відтиском. Перед відправленням пакету документів напишіть або зателефонуйте до відбіркової комісії, щоб вам надіслали бланк заяви, яку потрібно буде роздрукувати та власноруч підписати.

Спосіб 3. Модерний та швидкий. Надіслати сканкопії електронною поштою, попередньо підписавши їх кваліфікованим електронним цифровим підписом (ЕЦП).

Як це зробити, читайте тут: https://diia.gov.ua/faq/21

Документи, сканкопії яких мають бути підписані цифровим підписом: атестат, додаток до нього, паспорт (id-картка), військовий квиток або посвідчення про приписку (для військовозобов’язаних). Усі сканкопії мають бути окремими файлами та підписані ЕЦП!

Решту копій можна надсилати без накладання підпису.

Контакти відбіркової комісії

Тел.: 044 521 33 09

Моб.: 093 209 06 23

E-mail: 5213309@ukr.net