Глибоко сумуємо

Дмитро Юрійович Садовий

(16.07.1988 – 30.08.2020)

Колектив механіко-математичного факультету з глибоком сумом сповіщає про передчасну смерть викладача кафедри математичної фізики (2011 – 2016), співробітника науково-дослідної частини факультету (2017 – 2019) Садового Дмитра Юрійовича та висловлює щирі співчуття рідним і друзям. Хвороба обірвала життя молодої людини, якій виповнилося лише 32 роки.

Важко знайти слова, коли у такому віці відходять у вічність близькі нам люди.

Дмитро Юрійович був зарахований на посаду асистента кафедри математичної фізики восени 2011 року після закінчення з відзнакою механіко-математичному факультету. У тому ж році він вступив до заочної аспірантури кафедри математичної фізики і навесні 2014 успішно захистив кандидатську дисертацію «Асимптотичний аналіз крайових задач в густих багаторівневих з’єднаннях типу 3:2:2».

За час роботи на факультеті проявився його яскравий талант і здібності до викладацької роботи. Дмитро проводив заняття з нормативних курсів «Інформатика і програмування», «Комплексний аналіз», «Рівняння математичної фізики», саме він висловив ідею викладати курс програмування на основі Python та неодноразово надавав слушні зауваження і пропозиції з приводу розробки програми цієї навчальної дисципліни та її викладання. Студенти поважали і любили Дмитра Юрійовича за його вимогливість, принциповість, чесність, справедливість, дружелюбність. На жаль, через підступну хворобу він був змушений залишити викладацьку роботу і перейти у 2017 році до науково-дослідної частини факультету.

Дмитро був перспективним талановитим науковцем. Ще в студентські роки, в бакалавраті, він почав займатися науковими дослідженнями, підсумком яких стали дві наукові статті, опубліковані ним під час навчання в магістратурі. Дмитро достроково підготував кандидатську дисертацію, опублікував низку наукових статей у провідних англомовних наукових виданнях, монографію у престижному видавництві Springer, брав участь у виконанні міжнародного наукового проекту Marie Curie project “EU-Ukrainian Mathematicians for Life Science”, проводив наукові дослідження у наукових центрах провідних університетів Німеччини і Норвегії. У 2011 році він був удостоєний стипендії фонду “Завтра.ua”.

Дмитро Юрійович завжди був уважним і ввічливим у спілкуванні, надійним товаришем.

Пішла у вічність світла талановита молода людина.

Пам’ять про Дмитра Юрійовича вічно житиме у наших серцях.