Міжнародний науковий семінар

Сучасні тренди теорії ймовірностей та математичної статистики III”, присвячений пам’яті професора Юрія Козаченка (1.12.1940-5.05.2020)

1 грудня 2020

INTERNATIONAL WORKSHOP

Modern Trends in Probability Theory and Mathematical Statistics III

dedicated to the memory of Professor Yuriy Kozachenko (1.12.1940-5.05.2020)

1 December 2020

Кафедрою теорії ймовірностей, статистики та актуарної математики 1 грудня 2020  року буде проведено Міжнародний науковий семінар “Сучасні тренди теорії ймовірностей та математичної статистики III”, присвячений пам’яті професора Юрія Васильовича Козаченка (1.12.1940-5.05.2020). Семінар відбудеться онлайн.

Виступити із доповідями на семінарі запрошено таких всесвітньо відомих математиків:

Джулія Ді Нунно (Норвегія), Ріта Джуліано-Антоніні (Італія), Олександр Іванов (Україна), Микола Леоненко (Велика Британія), Андрій Оленко (Австралія), Енцо Орсінгер (Італія), Володимир Пітербарг (Російська Федерація), Томмі Соттінен (Фінляндія), Андрій Володін (Канада).

Більше інформації про семінар розміщено на сайті кафедри за посиланням http://probability.univ.kiev.ua/moderntrends3/

Запрошуємо приєднатись до семінару, відповідну адресу буде вказано на сайті кафедри.