Осіннє зум-кавування: частина третя

Думаєте, всі розділи науки і всі сфери нашого життя функціонують незалежно одна від одної?

Думаєте, закони механіки суцільних середовищ діють і використовуються лише у механіці суцільних середовищ?

Під час чергового традиційного зум-кавування на мех-маті завідувач кафедри механіки суцільних середовищ, доктор технічних наук, професор Лимарченко О.С. розвіяв ці та інші міфи, повідав історію кафедри та розповів про видатних випускників та співробітників кафедри.

Впевнені, кожен для себе винесе з доповіді щось корисне, адже дізнаватися нові аспекти, здавалось би, давно вивчених класичних напрямків – СУЦІЛЬНЕ задоволення!

З надзвичайно цікавою і пізнавальною доповіддю Лимарченка О. С. маєте нагоду ознайомитися за посиланням