Осіннє зум-кавування: частина п’ята

Чи знаєте ви, що 3 декани механіко-математичного факультету “виховані” кафедрою інтегральних та диференціальних рівнянь?
Чи знаєте ви, що свого часу на кафедрі інтегральних та диференціальних рівнянь працював один із засновників всесвітньо відомої Київської школи нелінійної механіки?

Про це та про багато інших цікавих фактів із життя кафедри розповів на черговому зум-кавуванні на мех-маті завідувач кафедри інтегральних та диференціальних рівнянь, доктор фізико-математичних наук, професор, академік НАН України Микола Олексійович Перестюк, перенісши слухачів у минуле, до витоків створення кафедри, до відомих постатей, що залишили слід в історії кафедри та і загалом в історії вітчизняної та світової науки.

Вкотре переконуємось, що історія окремо взятої кафедри є водночас самостійним розділом  і складовою частиною історії факультету, а відтак, і університету. Повну версію розповіді про  історію створення, розвитку та успішного сучасного функціонування кафедри інтегральних та диференціальних рівнянь можна переглянути за посиланням https://youtu.be/VkrkYML6mp8