Студентський парламент механіко-математичного факультету спільно з кафедрою теорії ймовірностей, статистики та актуарної математики запрошує на цикл вебінарів «Основи бізнес-аналітики та фінансового моделювання»!

Під час воркшопів на прикладах практичних кейсів із фінансового моделювання, ризик-менеджменту, актуарної математики, бізнес-аналітики розглянемо використання наступного інструментарію:

– Excel;

– Power BI, introduction to Business Intelligence;

– Power Query, DAX;

– Visual Basic for applications;

– Introduction to databases, SQL basics;

– Основи візуального програмування, огляд можливостей Office 365;

– Python, R;

– Introduction to Microsoft Azure.

Розглянемо ключові поняття та фреймворки фінансової оцінки бізнес-проектів, зокрема:

– моделі фінансових інструментів (від депозитів та кредитів до деривативів);

– часову структура грошей, інвестування та дисконтування грошових потоків;

– відсоткові ставки та процентні криві (спот, овернайт, форвард, LIBOR, UONIA), ключові макроекономічні показники;

– сценарний підхід для оцінки та моделювання ризиків;

– основні статистичні методи прогнозування, класифікації, виявлення аномалій, прийняття оптимальних рішень;

– цикл: розуміння бізнес-логіки, пошук даних, підготовка даних, моделювання, тестування, прогнозування, впровадження моделі.

Інструктор: Володимир Зубченко, канд. фіз.-мат. наук, асистент кафедри теорії ймовірностей, статистики та актуарної математики механіко-математичного факультету. Сертифікований актуарій (експерт із математичних методів у страхуванні та фінансах) – диплом British Institute and Faculty of Actuaries (Великобританія). Має більше десяти років практичного досвіду у сфері фінансів, страхування, ризик-менеджменту, інновацій, впровадження agile-підходів. Загалом більше 2000 годин проведених лекцій, тренінгів, майстер-класів.

Для кого: студенти та абітурієнти Київського національного університету імені Тараса Шевченка, хто відчуває прагнення на прикладі фінансових кейсів навчитись використовувати сучасний інструментарій бізнес-аналітики та фінансового моделювання, познайомитись із ключовими поняттями фінансового аналізу, математичної статистики, ризик-менеджменту, актуарної математики.

Формат проведення: онлайн, воркшопи з детальною розповіддю ключових концепцій та демонстрацією використання інструментарію на бізнес-кейсах.

Початок занять: 20 лютого.

Участь безкоштовна, обов’язкова реєстрація, кількість місць обмежена.

Реєстрація: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScRhXzTXenNvMzo-ijUEBxvqwvI7vnVv7zjDnUP3VN-KUtX3g/viewform?usp=sf_link