Відкриття циклу вебінарів

🌟 Сьогодні відбулося відкриття та перше заняття циклу вебінарів «Основи бізнес-аналітики та фінансового моделювання», до якого приєдналися близько 100 учасників!
Excel, PowerBI, SQL, основи візуального програмування, Office365, R/Python, Microsoft Azure, intro to ML&DS — попереду півроку потужного професійного розвитку у сфері сучасних технологій та фінансів.

1. Під час першої частини декан механіко-математичного факультету доцент Безущак Оксана Омелянівна і завідувач кафедри теорії ймовірностей, статистики та актуарної математики проф. Мішура Юлія Степанівна розповіли про важливість знань та навичок, які студенти освоюватимуть під час циклу, а лектор канд. ф.-м. наук Зубченко Володимир Петрович презентував програму курсу.

2. Протягом другої частини — ознайомлення з основами роботи в Excel — студенти розібрали на прикладах реальних кейсів основні функції форматування та роботи з формулами в Excel.
Дякуємо всім присутнім за цікавість та позитивний фідбек!

📝 Реєстрація триває до 25.02, то ж ще є можливість встигнути на наступне заняття, яке відбудеться 27.02 (сб) о 12:00: