“Візуалізація даних в Power BI” 13 березня

Доброго вечора! 😉
Нагадуємо, що вже цієї суботи (13 березня) о 12:00 відбудеться
воркшоп “Візуалізація даних в Power BI”
циклу “Основи бізнес-аналітики та фінансового моделювання”!

Приєднуйтесь за посиланням
Topic: Цикл вебінарів з основ бізнес-аналітики та фінансового моделювання
Join Zoom Meeting
Meeting ID: 814 5528 1880
Passcode: 061171

💥 Продовжуючи цикл вебінарів «Основи бізнес-аналітики та фінансового моделювання», від фундаментальних можливостей Excel настав час рухатись далі у вивченні сучасного інструментарію аналізу та візуалізації даних.
Вже найближчої суботи розглянемо основи роботи в Power BI на прикладі візуалізації макроекономічних даних. Немає даних в необхідному форматі – не проблема, скористаємось можливостями Visual Basic for Application або ж Power Query.
📊 Даний вебінар є початком нового тематичного блоку із вивчення можливостей Power BI, Office 365, R, Python для інтелектуальної обробки та аналізу даних, тож не пропустіть, аби почути та побачити все найбільш актуальне та необхідне для майбутньої успішної професії.
🎤 Інструктор: Володимир Зубченко, канд. фіз.-мат. наук, асистент кафедри теорії ймовірностей, статистики та актуарної математики механіко-математичного факультету, сертифікований актуарій (експерт із математичних методів у страхуванні та фінансах) — диплом British Institute and Faculty of Actuaries (Великобританія).
Якщо виникають питання, звертайтесь на пошту
aleksandrova.polina@knu.ua або в Telegram @Polinalex.