Перемога наших студентів на Міжнародних математичних змаганнях

З 02 по 07 cерпня 2021 р. проходили 28 міжнародні математичні змагання для студентів університетів (IMC). Як і минулого року, у зв’язку з пандемією, студенти змагалися в онлайн-режимі. Студенти Київського національного університету імені Тараса Шевченка показали чудові результати.

Студенти механіко-математичного факультету Георгій Іванчик, Філіпп Буряк, Максим Пушкар, Владислав Шашков, а також студенти факультету кібернетики та комп’ютерних наук Костянтин Луценко, Мицик Сергій та студент фізичного факультету Андрій Найденко здобули дипломи 1 ступеня.
Диплом 2 ступеня отримав студент механіко-математичного факультету Олександр Харченко.
Дипломи 3 ступеня отримали студенти механіко-математичного факультету Євгеній Азаров, Ілля Бовтрюк, Павло Глуховський та Костянтин Крутой.

Керівники команди: асистентка механіко-математичного факультету Оксана Чернова, аспірантка механіко-математичного факультету Олена Бахчеджиоглу. Подяка професору Шевченку Георгію Михайловичу, який проводив олімпіадний гурток протягом року.

Інформація про олімпіаду https://www.imc-math.org.uk/