Всеукраїнська олімпіада з математики для абітурієнтів КНУ імені Тараса Шевченка

Всеукраїнська олімпіада з математики для абітурієнтів
Київського національного університету імені Тараса Шевченка

КНУММФ

Завдання дистанційного туру Олімпіади

Шановні вступники 2022 року!

Київський національний університет

імені Тараса Шевченка

запрошує на

Всеукраїнську олімпіаду з математики 2022 року!

В олімпіаді можуть брати участь особи, які є учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів або мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту у 2021-2022 навчальному році і бажають вступити на:

• механіко-математичний факультет
    • 111 Математика (освітня програма «Математика»)
    • 111 Математика (освітня програма «Комп’ютерна математика»)
    • 111 Математика (освітня програма «Комп’ютерна механіка»)
    • 112 Статистика (освітня програма «Статистика»)
    • 014.04 Середня освіта (математика) (освітня програма «Математика»)
  • факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем
    • 105 Прикладна фізика та наноматеріали (освітня програма «Прикладна фізика, наноелектроніка та комп’ютерні технології»)
    • 105 Прикладна фізика та наноматеріали (освітня програма «Електроніка та інформаційні технології в медицині»)
    • 105 Прикладна фізика та наноматеріали (освітня програма «Еконофізика»)
    • 172 Телекомунікації та радіотехніка (освітня програма «Інформаційна безпека телекомунікаційних систем і мереж»)
  • факультет інформаційних технологій
    • 172 Телекомунікації та радіотехніка ( освітня програма «Мережеві та інтернет-технології»)
  • географічний факультет
    • 014.07 Середня освіта (Географія) ( освітня програма «Географія»)
    • 014.15 Середня освіта (Природничі науки) ( освітня програма «Природничі науки. Інтегрована програма»)
    • 103 Науки про Землю (освітня програма «Картографія, географічні інформаційні системи, дистанційне зондування землі»)
    • 103 Науки про Землю (освітня програма «Метеорологія»)
    • 103 Науки про Землю (освітня програма «Управління та екологія водних ресурсів»)
    • 103 Науки про Землю (освітня програма «Грунтознавство, управління земельними ресурсами та територіальне планування»)
    • 103 Науки про Землю (освітня програма «Геоекологія»)
    • 103 Науки про Землю (освітня програма «»)
    • (освітня програма «»)
  • Інститут геології
    • 103 Науки про Землю (освітня програма «Геологія та менеджмент надрокористування»)
  • Інститут біології та медицини
    • 103 Науки про Землю (освітня програма «Ландшафтний дизайн та озеленення»)
  • хімічний факультет
    • 102 Хімія (освітня програма «Хімія»)
  • Інститут високих технологій
    • 102 Хімія (освітня програма «Хімія (високі технології)»)
    • 105 Прикладна фізика та наноматеріали (освітня програма «Нанофізика та комп’ютерні технології»)
    • 171 Електроніка (освітня програма «Електроніка (високі технології)»)
  • фізичний факультет
    • 104 Фізика та астрономія (освітня програма «Астрономія»)
    • 104 Фізика та астрономія (освітня програма «Фізичне матеріалознавство / неметалічне матеріалознавство»)
    • 152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка (освітня програма «Оптотехніка»)

Олімпіада проходитиме в два тури:

перший тур олімпіади – дистанційний (відбірковий), з 20 січня 2022 року по 1 березня 2022 року,

другий тур олімпіади – очний (фінальний), 9 квітня 2022 року.

Для участі в дистанційному турі необхідно:

1) зареєструвати через сайт Київського національного університету імені Тараса Шевченка за посиланням https://vstup.knu.ua/ особистий кабінет (при вдалій реєстрації на пошту учасника олімпіади прийде лист підтвердження);

2) завантажити в особистий кабінет не пізніше 1 березня 2022 року розв’язки задач дистанційного туру (роботи потрібно оформити відповідно до вимог, розміщених в особистому кабінеті)

або передати до приймальної декана механіко-математичного факультету, яка знаходиться за адресою: м. Київ, просп. Академіка Глушкова, 4е, механіко-математичний факультет, к.31.