Глибоко сумуємо

Колектив Київського національного університету імені Тараса Шевченка та механіко-математичний факультет глибоко сумують у зв’язку зі смертю заслуженого професора університету, доктора фізико-математичних наук

КУЛІНІЧА

ГРИГОРІЯ ЛОГВИНОВИЧА

Григорій Логвиновпч Кулініч народився 9 грудня 1938 р. на хуторі Лучищів біля села Жеревці Лугинського району Житомирської області. Закінчив у 1964 році з відзнакою механіко-математичний факультет. У 1968 році захистив кандидатську, а в 1981 – докторську дисертації. В 1983 році Кулінічу Г.Л. присвоєно вчене звання професора кафедри загальної математики,, а у 2009 р. заслуженого професора КНУ імені Тараса Шевченка. У 1999р. Кулініч Г.Л. нагороджений знаком «Відмінник освіти України» а у червні 2009 р. розпорядженням президента йому призначена державна стипендія. З 1981–по 2003 р. – завідувач кафедри загальної математики механіко-математичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка.

Кулініч Г.Л. підготував 18 кандидатів наук. опублікував більше ніж 160 наукових робіт, зокрема 2 монографії.

Талановитий вчений, відкрита людина, вірний друг, – Кулініч Григорій Логвинович помер 10 лютого 2022 року.

Щиро сумуємо і сердечно співчуваємо рідним і близьким нашого колеги.