Відкрита студентська олімпіада механіко-математичного факультету

Чергове математичне змагання студентів Київського національного університету імені Тараса Шевченка було проведено онлайн 15 лютого 2022 року. Роботи із розв’язаннями задач надішли від студентів механіко-математичного факультету, факультету комп’ютерних наук та кібернетики і фізичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, Українського Католицького Університету, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Twente Pathway College (Нідерланди), Білоруського державного університету, Ягеллонського університету (Польща), а також від учнів ліцею №~171 “Лідер” і Політехнічного ліцею НТУУ “КПІ” м. Києва.

Умови, розв’язання задач, список переможців