Вступ-2022

Шановні вступники 2022 року!
На жаль, цьогоріч, у зв’язку з війною і подоланням її наслідків, неможливо провести в традиційному форматі ЗНО, ЄВІ та ЄФВВ.
Саме тому Міністерство освіти і науки України напрацювало іншу модель ➡️ у 2022 році буде проведений Національний мультипредметний тест (НМТ) для здобуття вищої освіти.
✅Бакалаврат
Для вступу на бакалаврат потрібні результати тесту + мотиваційний лист + заява. Подання документів і підтвердження місця навчання буде здійснюватися через інтернет.
✅Коледж та деякі спеціальності
Для вступу в коледж та ЗВО для деяких спеціальностей буде проведений творчий конкурс.
✅Магістратура
Для здобуття ступеня магістра на основі ступеня бакалавра передбачається проведення спрощених аналогів ЄВІ, ЄФВВ – магістерського комплексного тесту (МКТ) для спеціальностей «Право», «Міжнародне право» та магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК) для кон’юнктурних спеціальностей, які будуть проводитись подібно до НМТ. Для інших спеціальностей вступ відбуватиметься за результатами фахового іспиту в закладі освіти.

Вашій увазі пропонуємо корисні посилання із певними роз’ясненнями стосовно особливостей вступної кампанії  2022 року:

Національний мультипредметний тест