Інтерв’ю з Юхимом Зельмановим

Нинішнім першокурсникам надзвичайно пощастило: аж два лауреати Філдсівської премії читатимуть їм лекції, це унікальний випадок! Минулого тижня було опубліковано інтерв’ю з Мариною Вязовською, а сьогодні маємо можливість познайомитися із ще одним лауреатом медалі Філдса – Юхимом Зельмановим, професором Каліфорнійського університету м. Сан-Дієго (США), почесним доктором Київського національного університету імені Тараса Шевченка, професором кафедри алгебри і комп’ютерної математики механіко-математичного факультету КНУ.  Інтерв’ю з ним завершує низку розмов із запрошеними лекторами нашого факультету.  У першому семестрі професор Зельманов читає курс “Лінійна алгебра” для студентів-першокурсників нашого факультету. Він стверджує: “Якби я був військовим льотчиком – долучився би безпосередньо. Але я не військовий льотчик – я математик, тому долучаюся як можу.”

З паном Юхимом  спілкувалися Оксана Безущак, пані декан механіко-математичного факультету КНУ,  та Лариса Кіт, провідна редакторка видання «Київський університет».
Читайте інтерв’ю за посиланням https://knu.ua/news/12388