Вступникам-2021 на навчання за ОР “магістр”

Цього року документи для вступу до магістратури подаються в електронному форматі. За державним замовленням можна подати до 5 заяв. Кількість заяв на контракт – необмежена.

Важливі дати

11 травня – 3 червня – Реєстрація вступників для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови

30 червня – Основна сесія єдиного вступного іспиту з іноземної мови

1 липня – Початок реєстрації електронних кабінетів (реєстрація відбувається на сайті vstup.edbo.gov.ua)